Пункти обігріву у Києві стають предметом скандалів

Поділитись

Міський голова столиці Віталій Кличко виступив із заявою, у якій просить нардепів від партії влади не політизувати діяльність пунктів обігріву, які розгортають у Києві.

Віталій Кличко у своєму телеграм-каналі закликає не політизувати діяльність пунктів обігріву, які працюють.

За його словами, у Києві облаштовані та працюють понад 430 пунктів обігріву. На випадок надзвичайної ситуації оперативно планують розгорнути ще понад 100 пунктів.

Місто забезпечило понад 400 генераторів для роботи цих пунктів. Ще близько 100 генераторів надали волонтери та благодійні організації.
Також незабаром місто отримає 12 пересувних модульних котелень, які замовило спеціально під пункти обігріву.

“Я не хочу, особливо в нинішній ситуації, вступати в політичні баталії. Це безглуздо. Мені є чим займатися. Та зазначу, що маніпулювати не треба!
Оскільки дивним виглядає: коли вчора я їздив перевіряв роботу пунктів, зустрічаю народних депутатів від партії влади. І вони в приватній розмові мені говорять, що всі пункти, де вони побували, відкриті і працюють. А потім постять якісь незрозумілі фото.

Це виглядає, м’яко кажучи, негарно. Як для українців, так і для наших іноземних партнерів”, підкреслив Віталій Кличко.

Він попросив не заводити якісь політичні танці, коли треба всім працювати. Бо у Києві робиться все, що можна для життєзабезпечення столиці, для комфорту її мешканців. В складних умовах. І щоб не відбувалося, влада продовжить це робити !

Водночас керівник фракції “Слуга народу” у парламенті Давид Арахамія заявив, що у суботу У Києві після перевірки виявився закритий кожен п’ятий «Пункт незламності». «Десь є три генератори, але вони не підключені, десь немає жодного генератора, десь немає інтернету, десь немає води», – заявив Арахамія.