У слідчому ізоляторі Львова підсудний убив співкамерника

Поділитись

У львівському СІЗО 22-річний вінничанин побив до смерті свого співкамерника. Про це повідомив відділ інформаційної політики обласної прокуратури.

У суді прокурори довели, що засуджений, перебуваючи  у камері Львівського слідчого ізолятора, з причини особистої неприязні напав на співкамерника, завдавши йому численні удари руками по голові та тулубу. Потерпілий наступного дня помер від побоїв. Його кривдник, перебуваючи у СІЗО, подзвонив з мобільного телефону на екстрений номер пожежної служби і повідомив про замінування цієї установи, достовірно знаючи, що вказана інформація є неправдивою.

Під час судового розгляду хлопець повністю визнав свою вину. 

Галицький районний суд підтримав позицію прокурорів, визнав підсудного винним та призначив йому покарання у виді 9 років і 6 місяців позбавлення волі. такий термін мешканець Вінниці отримав за умисні тяжкі тілесні ушкодження, що спричинило смерть потерпілого та завідомого неправдивого повідомлення про підготовку вибуху (ч. 2. ст. 121, ч. 1 ст. 259 ККУ).

При винесенні рішення було враховано попередній вирок Миколаївського районного суду Львівської області стосовно цієї ж особи.