Львівська рятувальниця привезла зі Швеції нові знання

Поділитись

Представниця ДСНС у Львівській області побувала у Швеції за програмою “Молодь змінить Україну”

Про це ДСНС у Львівській області повідомили у Фейсбук. Щоправда, прізвище візитерки у Стокгольм не повідомляють. Хіба хтось зможе пізнати львівську рятувальницю по фото.

З 13 по 19 листопада представниця Головного управління ДСНС України у Львівській області перебувала з робочою поїздкою в Стокгольмі, Королівство Швеція.

Рятувальниця стала лауреаткою програми “Молодь змінить Україну”, заснованої Фондом родини Богдана Гаврилишина.

Участь у програмі молодих лідерів та лідерок з різних куточків країни дає можливість отримати нові знання та підготуватися до практичного втілення цих знань у різних сферах діяльності. Програма допомагає залучити активну молодь з різних регіонів України, розширити світогляд і побудувати сильну мережу молодих людей, які відіграватимуть важливу роль у трансформації країни у цей складний час.

В рамках поїздки українська делегація здійснила візит до низки урядових та неурядових організації Швеції, в тому числі таких, як парламенту Швеції, посольства України в Королівстві Швеція, Міністерства закордонних справ, Агентства з питань цифрового урядування, Шведського агентства з надзвичайних ситуацій (MSB – Swedish Civil Contingencies Agency), Стокгольмського інституту навколишнього середовища, Ради держав Балтійського моря, міжнародної шведської Асоціації місцевих самоврядувань та регіонів (SALAR) та інших.

Отриманий від шведських колег досвід безсумнівно буде використаний у формуванні нових поглядів й змінотворчих процесів, під час розбудови системи цивільного захисту населення, підвищенні культури безпеки серед молоді, формуванні європейського вектору розвитку пожежно-рятувальної служби, а також напрацюванні нових шляхів кооперації із балтійськими країнами у сфері колективної безпеки.