Львів під вечір засніжило, вранці буде колапс ?

Поділитись

Ближче до вечора, 23 листопада, як тільки у Львові почало з’являтися світло в будинках мешканців після героїчної роботи наших енергетиків, на вулиці міста налетів мокрий сніг.

Жодної прибиральної машини у центрі міста не було видно. Можливо, прибиральна техніка буде працювати уночі.

Зрештою, Львівський гідрометцентр ще удень попереджав про складні метереологічні умови надвечір.

У другій половині дня 23 листопада ожеледь, місцями значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, туман видимістю 200 – 500 м.

24 листопада туман видимістю 200 – 500 м, ожеледь, вночі місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

По місту Львову: в другій половині дня 23 листопада та на добу 24 листопада ожеледь, туман видимістю 200 – 500 м, вночі налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

(І рівень небезпечності, жовтий)

24 листопада активні атмосферні фронти спричинять на Львівщині нестійку погоду – буде похмуро, слизько і падатиме мокрий сніг.

По Львівській області: Хмарно. Часом мокрий сніг, вночі подекуди налипання мокрого снігу. Туман, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на західний, 5 – 10 м/с. Температура впродовж доби від 3° морозу до 2° тепла.

По місту Львову: Хмарно. Часом мокрий сніг, вночі налипання мокрого снігу. Туман, ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на західний, 5 – 10 м/с. Температура впродовж доби близько 0°.

Погіршення видимості в тумані 200 – 500 м, в опадах.