У Львові суд зобов’язав демонтувати п’ятий поверх у новобудові

Поділитись

Йдеться про новобудову, що у Шевченківському районі на вулиці Варшавській, 112.

11 листопада цього року Шевченківський відділ державної виконавчої служби у Львові на виконання рішення суду відкрив провадження у цій справі. Про це повідомляється у фейсбучній групі Львів.містобудування.

Ще у 2018 році інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю подала позов до суду з вимогою зобов’язати ТзОВ «Ферозіт» привести об’єкт на Варшавській, 112 у відповідність до виданих містобудівних умов та обмежень.

«Простими словами, забудовники надбудували зайвий поверх. Довго тривали судові процеси, доки не було винесено остаточне рішення про знесення незаконної добудови. Зараз це рішення вже у виконавчій службі», – розповів директор Інспекції ДАБК Львова Тарас Павлишин.

Довго тривали суди. Дійшло навіть до Верховного Суду. Однак 14 липня 2021 касаційну скаргу ТзОВ “Ферозіт” на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 17 травня 2021 року повернуто скаржнику. Останнім судовим рішенням була ухвала Тернопільського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2022 року, де вказано, що процедура демонтажу повинна відбутися до 18 травня 2024 року.

Як повідомили у міській інспекції Держархбудконтролю, самовільно добудований ТзОВ «Ферозіт» 5-й поверх багатоквартирного житлового будинку на вул. Варшавській, 112 – на демонтаж. За рішенням суду, усі витрати, пов’язані зі знесенням, компенсуватиме забудовник.