Козицький показує приклад Садовому по електронному квитку

Поділитись

Львівщина першою в Україні запровадить е-квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують в межах області. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Це стало відомо після того, як відбулося заключне засідання конкурсної комісії з відбору інвестора (оператора) для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області незалежно від форми власності.

Конкурсна комісія визначила переможцем компанію ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи».

Інвестор за свої кошти закупить валідатори і встановить їх на приміські та міжміські автобуси, які курсують на території нашої області.

Реалізація цього проєкту займе орієнтовно 6 місяців. Е-квиток дозволить зробити обіг коштів у громадському транспорті Львівщини максимально прозорим, буде чіткий облік пільговиків, купляти квитки за проїзд можна буде через мобільний додаток.

Конкурс з відбору інвестора (оператора) для впровадження е-квитка Львівська обласна державна адміністрація оголосила 3 серпня 2022 року.

Приймали документи для участі в конкурсі з 3 серпня до 16:45 9 вересня. Окрім компанії, яка перемогла, за можливість впроваджувати е-квиток на Львівщині змагалися:

• ТОВ «МД Софт»;
• ТОВ «Гіс-Сервіс»;
• ТзОВ «Ізі софт»;
• ТзОВ «Центральний маршрутизатор».

У Львові е-квиток впроваджують вже щонайменше кільканадцять років.