Усіх депутатів ОПЗЖ пропонують позбавити мандатів

Поділитись

Петиція про позбавлення мандатів усіх депутатів Верховної Ради України менше ніж за два дні набрала понад 28 тисяч підписів. Про це повідомляється на сайті петицій.

Петицію зареєстрував депутат Олексій Гончаренко.

Прошу Президента України звернутися до Верховної Ради з проханням розглянути постанову щодо позбавлення мандатів всіх депутатів від “Опозиційної платформи – За життя” у Верховній Раді.

Представники ОПЗЖ ще до початку повномасштабного вторгнення активно пропагували “рускій мір”, неодноразово відвідували москву і зустрічалися з представниками російської влади.

Після наступу росії представники ОПЗЖ або втекли за кордон, або ніяк не проявляли себе у допомозі Україні. Навпаки – серед них – головні колаборанти та зрадники. Серед найпомітніших фігур – кум путіна Віктор Медведчук, його друг Тарас Козак та Ілля Кива.

Частина депутатів втекли за кордон. Як мінімум 9 народних обранців від ОПЗЖ не відвідали жодного засідання у Верховній Раді з початку повномасштабного вторгнення. Це Олег Волошин,. Юрій Солод, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Вадим Столар, Федір Христенко, Андрій Деркач, Віктор Медведчук. Останній у Раді вже ніколи не зʼявиться.

24 серпня 2022 року Олексій Гончаренко подав у Раду постанову щодо позбавлення мандату всіх депутатів з ОПЗЖ. Автор петиції просить Президента звернутися до Верховної Ради щодо негайного розгляду постанови. Зрадників не повинно бути в українському парламенті.