Нове приміщення львівського ліцею буде мати басейн, тир і бомбосховище

Сьогодні, 18 листопада, виконком Львівської міської ради ухвалив рішення, яке дозволить приступити до земляних робіт та розчищення території під будівництво нового корпусу ліцею № 80. Про це повідомили на сайті мерії.

Дозвіл на початок підготовчих робіт від інспекції ДАБК забудовник уже має, а відтак очікується отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

Новий навчальний корпус ліцею № 80 площею 6700 кв. м збудує приватна будівельна фірма. Потім його передадуть на баланс міста.

Це дасть можливість перемістити в корпуси школи на Героїв Крут дітей початкової школи, яка зараз займає приміщення садочка на вул. Мишуги.

У новому приміщенні буде басейн, їдальня і, що важливо, бомбосховище, яким слугуватиме приміщення тиру. Облаштують також спортивну зону та шкільне подвір’я.

Спільно з управлінням екології та природних ресурсів мерії було погоджено зрізку на місці будівництва дерев і кущів, а також відновлення благоустрою. Після завершення підготовчих робіт вже цього року забудовник почне заливати фундамент.