Студенти академії друкарства проти приєднання до університету І.Франка

Поділитись

Вчора, 12-го листопада, студенти Української академії друкарства вийшли з пікетами до оперного театру, протестуючи проти наміру Міністерства освіти України приєднати їхній навчальний заклад до університету імені І.Франка.

Раніше “Контент Медіа” писав про те, що викладачі-поліграфісти виступили із заявою проти такого приєднання закладу, який може втратити свої профільні дисципліни, а українська поліграфія – спеціалістів.

Мирна акція протесту, як наголосили на сторінці Української академії друкарства у Фейсбук, стосується необґрунтованого розпорядження Міністерство освіти і науки України , про приєднання Української академії друкарства до Львівського національного університету ім. І. Франка посеред навчального року та під час воєнного стану.

Ситуація що склалася навколо єдиного профільного закладу вищої освіти України ставить під загрозу підготовку фахівців для видавничо-поліграфічної пакувальної галузі та засобів масової інформації, які формують соціокультурний простір держави і працюють на сферу інформаційної політики України.

До слова, у цей час на фасаді оперного театру імені Соломії Крушельницької рекламували виставку “Страшна помста”.