Петиції про заборону новорічних ялинок. Що скаже президент ?

Поділитись

На сайті електронних петицій вже упродовж кількох днів з’являються пропозиції від громадян України до президента Володимира Зеленського відмінити або заборонити традиційні встановлення новорічних ялинок.

Одна із петицій Володимира Тартасюка “Заборнити встановлення Новорічних ялинок на головних площах України до майбутньої перемоги”

Автор петиції стверджує, що “провів опитування у соцмережі facebook, де всі категорично проти встановлення ялинок. В Україні 9-ий місяць іде війна, гинуть люди. Тому моє прохання до Вас, будь ласка, не встановлюйте ялинок та не проводьте жодних святкових заходів на головних площах країни до нашої майбутньої перемоги над спільним російським ворогом. Зараз нам всім не до святкування так як гинуть найкращі сини України, діти залишаються сиротами, бо загинув їхній тато на війні, дружина без чоловіка, мати без сина. Краще всі кошти, які Ви маєте виділити на святкування Нового року, переведіть на рахунки ЗСУ, там вони потрібніші. Слава Україні ! Героям Слава !”

Ще один авто петиції “Скаcувати встановлення новорічних ялинок” Владислав Гуріненко написав коротко: “Скаcувати встановлення новорічних ялинок, а кошти перерахувати на потреби ЗСУ”.

Інна Назаренко пропонує кошти від встановлення ялинок скерувати на відбудову критичної інфраструктури і зекономити електроенергію у петиції “Обмеження святкування новорічних свят в зв’язку з воєнним станом на території Держави”.

Петиції набрали поки по кілька сот голосів, процес збору підписів триває.