Біля дитячої лікарні на Орлика влаштують додаткові паркомісця – чи платно ?

Поділитись

Вже наступного тижня дорогу біля дитячої лікарні на вулиці Пилипа Орлика відкриють для проїзду. Тут наразі облаштовано 100 паркомісць уздовж дороги. На думку чиновників мерії, такої кількості місць буде недостатньо для відвідувачів лікарні. Тому виконком прийняв рішення додатково до проєкту облаштувати ще 62 паркомісця.

Чи буде паркінг платним – наразі невідомо. Але замовником робіт з облаштування паркінгу є комунальне підприємство “Львівавтодор”. Можливо, у підприємстві на початку не будуть вводити оплату за паркінг. А далі буде як завжди ? Конкурс і … по 10 гривень за годину ?

Загальна вартість виконання робіт згідно з укладеним договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 74,8 млн грн.

Проєктом реконструкції передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні, реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання та ін.

Наступного тижня вулицю планують відкрити для руху транспорту.