Польща святкує 104-ий день незалежності

Поділитись

Сьогодні, 11 листопада, Польща святкує свою незалежність.

На площі Пілсудського у Варшаві о 13.30 розпочнеться концерт патріотичної пісні.

На сайті Генконсульства РП у Львові зазначається, що польське суспільство у ці особливі дні хоче по-особливому подякувати воїнам за захист нашого східного кордону. Їм буде присвячений спеціальний концерт 11 листопада в Підляській опері та філармонії в Білостоці. Будуть солісти, хор, балет і симфонічний оркестр Репрезентативного мистецького ансамблю Війська Польського.

У свою чергу голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький у своєму телеграмі подякував польському народу на допомогу українцям у визвольній війні проти російської агресії.

Вітаємо вас із цим святом та дякуємо, що так щиросердно допомагаєте українському народу наблизити той день, коли буде наша всенародна радість – коли переможемо окупанта й терориста, який посягнув на спокій, безпеку та життя мільйонів людей.

З перших днів повномасштабної війни ви були з нами: приймали та надавали прихисток українцям, забезпечували їх їжею й усім необхідним, допомагали мільйонам наших людей на кордоні, збирали й відправляли гуманітарну допомогу, надавали засоби для військових та підтримували на міжнародній арені. Ми цього ніколи не забудемо!

Ви одними з перших повірили у нас, подали руку помочі, підставили плече і продовжуєте бути поряд – як добрі сусіди та надійні партнери.

З Днем Незалежності! Хай живе Польща!