Львівська влада підтвердила початок опалювального сезону

Поділитись

Міський голова Львова підписав відповідне розпорядження, а його заступниця Ірина Маруняк, запевнила, що всі комунікації перевірено і вода у трубах є. Тому вже з понеділка, 14-го листопада, у Львові почнуть опалювати у будинках.

«Станом на сьогодні будинки готові до отримання тепла, акти готовності підписані, водою системи заповнені, проведена повірка лічильників. Також ми провели усі необхідні роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи.

Відзначу, що завдання «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» – це подати тепло до будинків. Натомість мешканці, які є власниками будинків, самі вирішують чи брати це тепло», – розповіла Ірина Маруняк.

Як нагадують тепловики, якщо опалювальний сезон розпочався, а у будинку немає тепла, то необхідно, найперше, звернутися за інформацією про його відсутність до балансоутримувача.

«Якщо у якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку від міста подається. За проблеми у внутрішньобудинковій системі опалення відповідає балансоутримувач», – пояснюють тепловики.