Енергетики Львівщини вдосконалили пошук у графіках вимкнення світла

Поділитись

Про удосконалення пошуку своїх адрес у графіках відімкнення від електроенергії повідомили у “Львівобленерго” у телеграм-каналі.

Потреба модернізувати пошук виникла з огляду на те, що адреси багатьох користувачів з’являлися у двох чи трьох групах вимкнень.

Така ситуація виникала, коли будинок був підключений до двох чи більше ліній електропередачі, або за однією адресою є різні споживачі: наприклад у житловому будинку є ще магазин, перукарня та аптека, які отримують електроенергію з різних джерел.

Аби уточнити пошук ІТ-фахівці «Львівобленерго» вдосконалили сервіс «Чому немає світла (https://poweroff.loe.lviv.ua/)».

На цій сторінці натисніть кнопку 🔘«Дізнатись групу відключення», далі введіть свій населений пункт, вулицю та номер будинку.

Якщо Ваша адреса потрапляє до двох чи трьох груп, тоді для уточнення пошуку потрібно ввести Ваш особовий рахунок (для населення) або номер договору (для непобутових клієнтів). Після цього Ви отримаєте чітку інформацію про приналежність до тієї чи іншої групи відключень.

Зверніть увагу, що для кожної з груп споживачів заздалегідь визначені години можливих відключень.

Однак графіки погодинних вимкнень можуть застосовувати не в повному обсязі, тоді фактична тривалість вимкнень буде меншою, або ж вимикатимуть не всіх споживачів певної групи.

Про ведення або відміну графіків «Львівобленерго» щодня повідомляє на офіційному сайті компанії та сторінках у соцмережах.