Врятовані коти будуть мати у Львові свій будиночок

У Домівці врятованих тварин, що є зоологічним відділом парку «Знесіння», почали облаштовувати котячий будиночок. Про це повідомляється на сайті мерії.

Керівник домівки Орест Залипський розповів, що колись котячий будиночок був, але з початку війни його дещо переформатували. До того ж, він був дуже маленький і не міг вже приймати тварин, враховуючи постійний запит. Тому вирішили побудувати більший на місці старої будівлі, де раніше жили косулі. Натомість косуль перевезли вже у наш новий притулок». А в новому будиночку зможе проживати 50-60 котів.

Наразі у Домівці врятованих тварин призупинили прийом котів, аби спершу облаштувати хороші умови для їх утримання. Новий котячий будиночок буде мати вигляд прозорої металопластикової конструкції, що дозволятиме тваринам бачити вулицю, а відвідувачам – спостерігати за пухнастими.

«У середньому на день у нас буває від 10 до 20 запитів прийняти кота. Ми надіємось на хорошу адопцію та розуміння львів’ян, аби допомагали нам із прилаштуванням цих тварин, щоб ми могли приймати інших. Звісно, першочергово ми допомагатимемо фронтовим тваринам – вони найбільше потребують допомоги. Окрім того розраховуємо на допомогу волонтерів у будівництві будиночку”, – зазначив керівник домівки врятованих тварин.

З початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин, що у парку «Знесіння», прийняла понад 5 тисяч домашніх улюбленців, зокрема собак та котів, які залишились без опіки. Так, за словами керівника зоологічного відділу парку, для вихованців, кількість яких суттєво зросла, продовжують будувати новий притулок коштом благодійників. Тим часом домівка закликає усіх небайдужих долучитись та допомогти забезпечити для нових мешканців корм та лікування.