Львів прощається із двома мешканцями – захисниками України

10 листопада, Львів попрощається ще з двома Героями, які захищали Україну.

Олег Богуш та Андрій Вітюк загинули у бою з російськими окупантами. Про цю сумну подію йдеться на сайті міськради.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки Героїв 

Завантажити фото

Олег Богуш (06.09.1997-06.11.2022). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №98 міста Львова. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне політехнічне училище» за спеціальністю «столяр».

Після завершення навчання вступив на строкову службу. У 2017 році підписав контракт із Національною гвардією України та проходив військову службу у місті Києві. Згодом повернувся до цивільного життя.

Із першого дня повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Олега Богуша залишилися мама, дружина та донька.

Завантажити фото

Андрій Вітюк (07.09.1980-03.11.2022) Львів’янин.

Закінчив Середню загальноосвітню школу №23 міста Львова. Навчався у Техніко-економічному фаховому коледжі, згодом вступив на строкову військову службу. Додатково здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

У мирний час працював у сфері торгівлі. Захоплювався футболом та літературою. У 2014 році виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції. Згодом був комісований та повернувся до цивільного життя.

Попри незадовільний стан здоров’я, із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно пішов на війну. Захищав Батьківщину у складі 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Андрія Вітюка залишилися дружина, троє синів, брат та мама.