Львівська влада не дозволила збудувати кафе – бо нібито прислухалися до мешканців

Поділитись

Вчора, 8-го листопада, на засіданні виконавчого комітету мерії відмовили у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію ПП «Перлина Львова» незавершеного будівництва за рахунок надбудови та пристосуванням під кафе-бар на пл. Князя Ярослава Осмомисла, 3 – пл. Звенигородській, 4 у Львові.

Таке рішення члени виконкому ухвалили, беручи до уваги невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації – земельна ділянка на пл. Князя Ярослава Осмомисла, 3 – пл. Звенигородській, 4 розташована у кварталі змішаної (житлово-громадської) існуючої забудови в історичному ареалі міста, де відсутній затверджений історико-опорний план, який є невід’ємною частиною генерального плану.

Окрім того, за словами керівника управління архітектури та урбаністики Антона Коломєйцева, були застереження мешканців суміжних будинків щодо будівництва кафе-бару.

«Ми були на ділянці і там точились досить жваві громадські дискусії. Дійсно мешканці висловлювали свої побоювання щодо впливу цього об’єкту, зокрема що незавершений об’єкт будуть розбирати, проводити земляні роботи, монтувати там якісь елементи, а відтак все це може ставити під загрозу сусідні будівлі», – розповів головний архітектор Львова.

До слова, рішення щодо кафе-бару на пл. Князя Ярослава Осмомисла розглядали також восени минулого року. Тоді, зважаючи на обставини, його перенесли задля доопрацювання.