Біля Львова за кермом джипа затримали нетверезим депутата від “Європейської солідарності”.

Поділитись

Вчора вранці, 8-го листопада, біля Львова поліція затримала заступника голови Солонківської територіальної громади Миколу Пущака.

Як повідомляється у спільноті Pitbull Lviv у Фейсбук, депутат від партії “Європейська солідарність” був нетверезим за кермом.

Миколу Пущака, заступника голови Солонківської ТГ, який представляє партію Європейська Солідарність Львів було оформлено по ст.130 КУпАП біля Львова, в с. Липники.

Микола Пущак на місці зупинки відмовився проходити огляд на стан сп’яніння чи в медзакладі, оскільки доказував, що не керував своїм автомобілем Mercedes Gellendwagen G500, хоча він був єдиною особою в даному автомобілі. Патрульні поліцейські склали на нього відповідний протокол за відмову від проходження огляду.

Також цікавим є той факт, що на місце за деякий час прибув депутат Солонківської ТГ Кіт Ігор від партії “Варта”, який теж мав ознаки алкогольного сп’яніння, і теж відмовився проходити огляд. Відповідно, на нього поліцейські склали такий же протокол за ст.130

На своїй сторінці у Фейсбук Микола Пущак написав, що буде судитися із поліцією.

“Буду судитися із правоохоронцями. Інформація про «п‘яний за кермом» не відповідає дійсності. Хлопці відпрацьовують чиєсь замовлення. Маю відеодокази про фальшування справи”.