У Львові скоро увімкнуть опалення

Поділитись

Вже з наступного понеділка, 14-го листопада, у Львові можуть увімкнути опалення.

Саме з понеділка в Україні очікується листопадове похолодання.

За умови відповідної температури, у Львові планують розпочати опалювальний сезон для населення з понеділка, 14 листопада. Про це повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури мерії Олександр Одинець.

Чиновник запевнив, що постійно ведеться моніторинг температури зовнішнього повітря та дані від Гідрометцентру. Прислуховуються також чиновники начебто і до звернень мешканців на Гарячу лінію з цього приводу. Попередньо планують подавати опалення в будинки 14-го листопада, а то й швидше, якщо виникне така потреба.

Олександр Одинець розповів про заміну 6 км теплових мереж на попередньоізольовані труби, ремонт у котельнях, реконструкцію котлів на ТЕЦ-1, проведено промивки і обстеження внутрішньобудинкових систем опалення.

І знову про буржуйки

«Ми провели традиційну підготовку до опалювального сезону та, розуміючи час в якому живемо, окрім стандартних заходів, які здійснюємо щороку, підготували нестандартні речі, які дозволять функціонувати місту в разі руйнування об’єктів критичної інфраструктури.

Відтак, якщо будуть відсутні газ і електроенергія, обігрів плануємо забезпечити завдяки буржуйкам – металевим печам. На сьогодні близько 700 печей встановлено в найпростіших укриттях багатоквартирних будинків, маємо печі, які придбані і будуть встановлені майже у всіх школах. Також пропрацьовуємо можливість переведення деяких освітніх та медичних закладів на обігрів твердим паливом», – додав посадовець.

Від учора, з 7 листопада у Львові розпочався офіційно опалювальний сезон для бюджетних установ – шкіл, садочків, лікарень, поліклінік, установ культури. До того часу медичні і освітні заклади отримували тепло на основі листів-звернень.