На Львівщині подружжя передумало розлучатися у суді

Поділитись

Курйозний випадок трапився у справі про розлучення у львівському Апеляційному суді.

На Сколівщині позивачка звернулася до суду з позовом, в якому просила шлюб розірвати, мотивуючи свої вимоги тим, що спочатку подружнє життя складалося добре, однак, з часом стали виникати сварки та конфлікти, які призвели до розпаду сім`ї. Про це повідомляє Апеляційний суд на сайті.

Жінка під час розгляду справи наголошувала, що вона втратила почуття любові та поваги, між подружжям постійно виникають сварки. Відтак, вважала примирення між ними неможливим, як і подальшу підтримку сімейних відносини. Просила суд розірвати шлюб, оскільки такий існує лише формально.

Рішенням Сколівського районного суду Львівської області задоволено позов дружини про розірвання шлюбу.

У Львівському апеляційному суді була зареєстрована та призначена до розгляду апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції. Проте позивачка відмовилася від неї, прибувши на засідання разом із чоловіком.

Подружжя повідомило колегію суддів про те, що вирішили не розривати шлюб, у якому в них народилось дві доньки та в цілому відзивають апеляційну скаргу, оскільки вже налагодили сімейні відносини та повернули необхідний баланс для нормального функціонування сім’ї.

Сім’я збереглася, повага відновилася, діти щасливі, подружжя знову разом !