Укренерго вводить планові відключення у кількох областях

Поділитись

Сьогодні, 7-го листопада, у багатьох областях України будуть вимикати електрику за планом аж до кінця доби.

Про це повідомили в “Укренерго” у соцмережах. Планові відімкнення напруги вводяться, щоб уникнути перевантаження високовольтної інфраструктури. Наша мережа ще не відновилася після терористичних ударів росіян у жовтні.

Енергетики наголошують, що нині від 6:00 і до кінця доби будуть активними графіки планових відключень м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав – це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів.

Об’єднана енергосистема України зазнала масованих ракетних атак 10-го, 11-го, 17-го, 22 жовтня та 2 листопада.

Будуть діяти й екстрені аварійні відключення в окремих областях. Їх будуть запроваджувати обленерго у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки. У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше.

Енергетики роблять все можливе, щоб зменшити кількість і тривалість відключень, ми ремонтуємо мережі без зупинок та вихідних.

Заощадливе споживання електроенергії допоможе втримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження.