У центрі Львова облаштовують новий майданчик для евакуйованих авто

Поділитись

Вже скоро львівські евакуатори зможуть більше забирати з львівських доріг неправильно припарковані авто. Бо вже незабаром у центрі запрацює новий майданчик для зберігання евакуйованих машин на вул. Кривоноса, 6. Про це повідомили на сайті мерії.

Новий майданчик готовий готовий на 95%. Територію замостили бруківкою, облаштували газони, нанесли розмітку. Залишилось ще встановити огорожу та ворота. Всі роботи мають закінчити до 15 листопада.

«Всі основні роботи вже виконані. Залишилось облаштувати сітчасту огорожу та ворота. Їх мають привезти і встановити наступного тижня», – сказав начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації Василь Паливода.

Майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

Завантажити фото

Як пояснював заступник директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій, облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

За словами заступника начальника управління безпеки міської ради Юрія Дяковича, на сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто – на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1. 

Завантажити фото

«Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну – годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20-25 хв», – розповів Юрій Дякович.

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн – така мінімальна вартість однієї послуги з  евакуації у Львові.