У Львові побільшало платних парковок

Поділитись

У Львові платних парковок стало ще більше. А, отже, запаркуватися безоплатно місця стало менше.

На шести ділянках, де міська влада поставила термінали і відповідні знаки, що попереджають про вимогу оплатити за паркінг, є 115 місць. Вони розміщені у таких локаціях: вул. Котлярська, вул. А.Горської, вул. І.Тобілевича, вул. Політехнічна, вул. Русових та площа Липнева. Відповідно до результатів конкурсу оператором паркувальних майданчиків є ЛКП «Львівавтодор». Цю інформацію оприлюднено на сайті мерії.

Графік роботи майданчиків: у  робочі дні з 8:00 до 20:00. В інший час паркування безкоштовне. Плата – погодинна. Її розмір залежить від зони паркування.

«Мешканці, які проживають у будинках, прилеглих до паркувальних майданчиків, можуть придбати пільговий абонемент та здійснювати оплату за паркування зі знижкою – лише 3 грн/год.

А ті, на кого не поширюється пільговий абонемент, можуть придбати загальний абонемент у різних зонах паркування», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Як додали у комунальному підприємстві, з 21 листопада у Львові запрацює ще  8 майданчиків для платного паркування авто: на вулицях Архітекторській, Карпінського, М. Вербицького, М. Коперника, Таманській, І. Нечуя-Левицького, Київській та Ю. Федьковича.

Напередодні у Львові майданчик для платного паркування облаштували на вул.Пекарській та вул.Шімзерів