Продавець квартири на площі Ринок показав львівське подвір’я обшарпані стіни будинку

Поділитись

У соцмережі з’явилося оголошення про продаж квартири на площі Ринок у Львові площею 43 м. кв.

Власник квартири оцінив (і це його право) своє майно у 78 тисяч ( в оголошенні написано гривень). Зрештою, воно й так зрозуміло, в яких одиницях.

“Квартира без ремонту та мотлоху, одразу можна приступати до ремонтних робіт ! Планування суміжно-ізольоване, вхід в коридор, направо кухня, санвузол, зліва дві прохідні кімнати. Є можливість спланувати дві маленькі квартири для здачі. Опалення пічне. Чистий та гарний будинок, одразу в центрі Львова. Хороша ціна поміж інших пропозицій!”

Все по суті і прозоро ! Без сумніву, гарна брама, гарний фасад входу у будинок.

Тільки от чистота у під’їзді будинку межує разом із мішками та пивними бочками якогось закладу харчування. Щурів, правда, не видно. Але от окраєць подвір’я із дошками та облупленими стінами, штукатуркою, яка вже давно обсипалася і успішно продовжує облущуватися до цегли видно добре. Що вже й казати про проштраблені стіни будинку та жмути дротів, що подекуди звисають зі стін. Заради справедливості треба зазначити, що деякі штраби таки заліплені штукатуркою.

І навіть якщо новий покупець буде мати питання до комунальників, то йому напевно дадуть однозначну відповідь: “Ви ж бачили, що купували”…

Зрозуміло, що продавець зовсім не причетний до зовнішніх стін будинку, адже швидше за все справно платив квартплату якомусь ЛКП, яке у свою чергу справно вписувало у квитанцію про квартплату відрахування на поточний ремонт. Зрештою, як це робиться у кожній платіжці, яку комунальники надсилають мешканцям Львова.

І де ж той “поточний ремонт” осідає ?!