На Пекарській у Львові поставили термінал для парковки, платять усі – навіть мешканці навколишніх будинків

Поділитись

Від учора, 2-го листопада на вулиці Пекарській запрацював новий паркувальний майданчик. Про це повідомили на сайті мерії.

Паркомайданчик розташований у 3-й зоні паркування. Тут облаштовано 66 паркомісць, з них 7 – для осіб з інвалідністю. Відповідно до результатів конкурсу, оператором паркувального майданчика стало ЛКП «Львівавтодор».
Графік роботи майданчика: пн-пт з 8:00 до 20:00.

Розрахунок можна здійснити через термінал EasyPay на вул. Пекарській, 33, також тут розміщений інфощит із QR-кодами для сплати онлайн через платіжні сервіси UNIP, EasyPay, Приват24.

«Мешканці, які проживають у будинках, прилеглих до паркувального майданчика, можуть придбати пільговий абонемент та здійснювати оплату за паркування зі знижкою – лише 3 грн/год.

“Контент Медіа! поцікавився, скільки ж повинна платити особа за паркування свого авто біля будинку, в якому проживає. Отож за місяць паркування біля свого під’їзду треба викласти 590 гривень, за три місяці – 800 гривень і за півроку – 1400 гривень.

А ті, на кого не поширюється пільговий абонемент, можуть придбати загальний абонемент у різних зонах паркування», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Наприклад, у третій зоні на місяць доведеться заплатити 1300 гривень за місяць, 3000 гривень за три місяці і 5700 гривень за півроку.

ФОТО ілюстративне