Львів прощається з двома Героями

Місто Львів знову проводжає в останню путь Героїв. Сьогодні, 3-го листопада, наше місто прощається із Андрієм Цвігуном і Тарасом Тисовським, які загинули у бою з російськими окупантами.

Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону Андрія Цвігуна, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 15:00 відбудеться Чин похорону Тараса Тисовського, о 15:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Біографічні довідки Героїв

Завантажити фото

Андрій Цвігун (07.08.1976-22.10.2022). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі № 54 міста Львова, у 1986 році вступив до середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №78. Також закінчив ліцей №28 Львівської міської ради. Здобув кваліфікацію слюсаря механоскладаних робіт у Львівському середньому професійно-технічному училищі №25.

Після завершення навчання вступив на службу до військової частини А0592. У мирний час працював у будівельній сфері, був майстром своєї справи.

Протягом 2016 року виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у складі Добровольчого батальйону «ОУН».

Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну від російських окупантів у лавах 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Андрія Цвігуна залишилися дружина, 4-річна донька, мама та брат.

Завантажити фото

Тарас Тисовський (16.03.1989-01.11.2022). Уродженець села Жупани Львівської області.

Навчався у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут».

Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Згодом проходив строкову військову службу у місті Павлоград Дніпропетровської області.

У 2007-2011 роках перебував у лавах 45-го полку оперативного призначення імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Протягом 2019-2020 років працював на приватному підприємстві «Капіталпромбуд».

Старший солдат. Із початком повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину у складі 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У Тараса Тисовського залишилися дружина, син, мама, сестра та брат.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/293888-zavtra-lviv-proshchatymetsia-z-dvoma-heroiamy-iaki-zakhyshchaly-ukrainu-3