Біля готелю “Львів” облаштують зупинку-платформу

Поділитись

У центрі міста, біля готелю «Львів», де знаходиться досить людна зупинка громадського транспорту, розширюють посадкову платформу.

Висота посадкового майданчика буде на одному рівні з підлогою низькопідлогового транспорту. Роботи планують закінчити до 20 листопада. На час облаштування платформи зупинку громадського транспорту перенесено на 50 м: за перехрестям проспекту Чорновола – вулиця Вагова. Про це повідомили на сайті мерії.

Варто сказати, що у цьому місці часом не всі автобуси вміщаються на зупинці, об’їжджають одне одного і створюють затори для легкового транспорту, що рухається у лівій смузі.

Ширина посадкового майданчика біля готелю «Львів» була недостатньою для такої великої кількості людей, які тут сідають у громадський транспорт та виходять з нього.  Також тут дуже інтенсивний рух пішоходів. До прикладу, лише через перехід на початку вулиці Городоцької за годину проходить до 3 тисяч пішоходів. Це в кілька разів більше, ніж кількість авто, які проїжджають через це перехрестя.  

“Отож на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху ще раніше було прийняте рішення про розширення тротуару. Також буде приведено до нормативної ширину місць для посадки / висадки біля готелю, щоб авто зупинялися паралельно до тротуару, а не під кутом.

Адже саме зупинка машин під кутом блокує частину смуги для руху громадського транспорту і змушує автобуси виїжджати на смугу для руху авто, створюючи конфліктну точку на цій ділянці проспекту Чорновола», – розповів в.о.начальника управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.