У львівській школі обід готували на буржуйці – міський голова закликав поширювати цю практику

Міський голова Львова Андрій Садовий далі продовжує просувати ідею буржуйок, які врятують мешканців міста від холоду і голоду у разі зникнення світла і газу у помешканнях львів’ян.

Причому все частіше у своїх постах міський голова запитує у львів’ян про те, чи ті вже подбали про буржуйки і про свій порятунок. Це при тому, що абсолютна більшість підвалів, особливо у центральній частині міста захаращені і не пристосовані для використання у них пічок-буржуйок.

Цього разу Андрій Садовий запостив фото їди на пательнях, яку начебто розігріли чи зварили в одній із шкіл саме на буржуйці, коли у закладі не стало електрик.

“У одній із наших шкіл були тимчасові проблеми з електропостачанням. Не було змоги приготувати обід. На цьому фото ви бачите як цю проблему вирішили за допомогою буржуйки.

На жаль, це наші нові реалії. Ми не знаємо, яка зима нас чекає попереду. Системні обстріли електропідстанцій та ТЕЦ змушують бути готовими до нестандартних рішень.

Буржуйки необхідні для того, аби в разі тривалого перебування в укриті чи відсутності газу та електроенергії була можливість зігрітися та приготувати їжу. Звичайно, все це за умов дотримання чітких правил безпеки.

Будь ласка, перевірте і подбайте, щоб ваш будинок був готовий до зими !”, – підкреслив Андрій Садовий наприкінці свого посту. Щоправда, на фото видно лише їду на пательнях. Ні буржуйок, ні підвалів, ні дров Андрій Садовий не показав.

У коментарях користувачі соцмереж запитують міського голову як має така буржуйка обігріти увесь будинок на 80 квартир ?!

“Яким чином 1 буржуйка може обігріти і ‘нагодувати’ висотний будинок на 80+ квартир? Чи розроблені (і ким?) техумови для встановлення такого обладнання у підвалах чи на дахах? Хто має слідкувати за дотриманням протипожежної безпеки?

А щодо садочків, то чому міська влада не забезпечила садочки такими плитами на ‘альтернативному’ пальному? Знову поодинокий приклад для показухи?”.

І одразу на дописувача налетіли боти (причому навіть не зі Львова) із аватарками квіточок і пташок. Мовляв, виставляй буржуйку у вікно і грійся !