Погода в Україні: десь -1, а десь +17

Відома прогнозистка Наталка Діденко розповіла про погоду на завтра, 3-го листопада, та у наступні дні.

Вона зазначила у соцмережах, що антициклон Andre гостюватиме в Україні ще довго, періодично поблажливо дозволяючи якомусь грайливому атмосферному фронту кидатися хмарами сірими чи невеликими дощами. Карта.

Ось так буде й завтра, 3-го листопада. У більшості областей України переважатиме антициклональний характер погоди – без опадів.

Проте через атмосферний фронт оклюзії (це коли об’єдналися теплий та холодний фронти) незначні дощі можливі на Житомирщині, Київщині, у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях.

Але надалі, скільки бачить синоптичне око, ніяких серйозних дощів не видно в Україні.

Температура повітря також не проявлятиме себе якось активно, нервовими коливаннями, стрибками вгору чи вниз – так, звичайно, холодно вже вночі, прохолодно вдень.

Мінімально від 1 морозу до 5 тепла, максимально +6+12 градусів.

Завтра значно теплішою очікується погода у південній частині та на заході України: вночі +6+12 градусів, вдень +10+17 градусів.

Теплим острівцем найдовше протримаєтеся Закарпаття – якщо є можливість перепочити, заплануйте собі прекрасні термальні води чи єднання-перепочинок з природою у навколишніх лісах, горах, долинах.

Ну, й я так розумію, санаторії працюють – тому можна поєднати красиве й корисне. Правда, Hanna Szidorjak?)

У Києві у четвер очікується протягом дня близько +9,+10 градусів. Є ймовірність незначного дощу, проте нічого суттєвого. Дещо дискомфортним буде рвучкий вітер західного напрямку – не забувайте шалики, а куртки чи пальто краще з каптуром.

Надалі – знову без опадів та поступове зниження температури повітря