Львівські заклади профтехосвіти отримали 350 ноутів

350 ноутбуків отримають заклади профтехосвіти Львівщини для якісного онлайн-навчання. про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Сьогодні вручили сертифікати на портативні комп’ютери представникам 22 закладів ПТО та 2 коледжів. Повний перелік закладів – тут (https://cutt.ly/sNSfS9v). Загальна вартість ноутбуків – 4,5 млн гривень. Цю техніку передала громадська організація «Junior Achievement Ukraine», щоб підтримати українську молодь та освітній процес в умовах повномасштабної війни. Ноутбуки отримали від компанії «HP» із ліцензійним програмним забезпеченням «Microsoft».

Максим Козицький також нагородив подарунковими сертифікатами талановитих та креативних учнів, які посіли призові місця у програмі з підприємництва від організації «Junior Achievement Ukraine», яку впроваджують у 23 закладах ПТО та фахових коледжах Львівщини.

Серед проєктів-переможців – екоблокноти з переробленого паперу, мобільний додаток для виклику екстрених служб у разі надзвичайних ситуацій і шопери з джинсів, які зносилися.