У Львові відкрили вулицю відомого воїна сучасності

Поділитись

Сьогодні, 1-го листопада, у Львові урочисто відкрили вулицю Тараса Бобанича «Хаммера» – військовослужбовця, учасника російсько-української війни, Героя України. Про це повідомила прес-служба мерії.

Тарас загинув 8 квітня цього року в бою на Харківщині, прикривши собою побратимів. На відкриття вулиці прийшли його рідні, друзі та побратими. Президент Володимир Зеленський присвоїв Тарасу Бобаничу звання Героя, посмертно.


Вулиця розташована у Личаківському районі Львова, сполучає вулиці Личаківську і Лисенка. Тут розташовано Будинок воїна.

«Він був, є і буде Сином України. Він – Герой для всіх. І ми повинні пам’ятати про кожного нашого Героя. Жодна крапля української крові не має бути забута. Ми маємо боротися до останнього, як це робив Тарас», – сказала дружина Героя Наталя Бобанич.

Вулицю Короленка, яка тепер має ймення Тараса Бобанича, перейменували у межах деколонізації топоніміки у межах Львівської МТГ. На сьогодні нові українські назви присвоїли вже  47 вулицям.  

Загалом у Львівській територіальній громаді дерусифікують 53 вулиці, названі на честь російських діячів чи мають назви, що асоціюються з російською імперією, росією чи радянською пропагандою. Дві вулиці із цього переліку вирішили приєднати до існуючих, оскільки вони дуже малі. Ще одна вулиця перейменована в межах садового кооперативу. Повний перелік вулиць – на сайті Львівської міської ради

Бойові побратими Тараса Бобанича