У Львові пройде фестиваль вина всупереч повітряним тривогам

Поділитись

12-13 листопада у Львові відбудеться «Lviv Art and Wine weekend. Творити поміж сирен». Новий формат мистецької і гастрономічної взаємодії стане унікальним майданчиком для підтримки українських виноробів та митців у період війни. Про цей фактично фестиваль вина повідомили на сайті мерії.

«Lviv Art and Wine weekend. Творити поміж сирен» сприятиме знайомству відвідувачів з сучасними українськими митцями та їхніми творами, розвитку та популяризації українського виноробства», – розповіла керівниця управління туризму мерії Христина Лебедь.

 «У мирний час це могла б бути чергова яскрава подія від нашої команди.  Але сьогодні життя – це те, що відбувається з нами поміж повітряних тривог. Ми розуміємо, що гучні фестивалі їжі та напоїв не на часі і пропонуємо львів’янам новий переосмилений формат. Митці створюють натхненні шедеври, підприємці  працюють на перемогу, а ми, організатори подій, робимо все, щоб допомогти їм у цьому», – розповіла співорганізаторка події Інна Кляп.

В програмі дводенної події:

·       мистецька експозиція творів живопису, скульптури та інсталяції, створених українськими митцями і мисткинями з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Серед творів – скульптура та живопис захисників, які зараз воюють на передовій, переміщені до Львова роботи художників і скульпторів з інших українських міст, де ведуться бойові дії. В рамках вікенду відвідувачі зможуть оглянути роботи художника Романа Хруща, скульптора Василя Гриневича, ілюстраторки Софії Сулій, художниці Анни Партики та інших митців.

·       винний маркет із понад 20-ма виноробами з усієї України, кожен з яких сьогодні невтомно працює в умовах воєнного часу та бореться за збереження цієї індустрії;

·       форум, де учасники обговорюватимуть майбутнє українського вина, якісне співробітництво і взаємопідтримку у громадах та як продавати українське вино;

·       благодійні аукціони колекційних вин та творів мистецтва, представлених на події;

·       тематичний лекторій з лекціями мистецтвознавців і винних експертів;

·       вечірня музична програма із вуличними гуртами зі Львова, Харкова та інших українських міст.

Одним із завдань події в часі війни є розвиток нового формату відпочинку із соціальною та благодійною складовою. Кошти, виручені із вхідних квитків, продажу продукції на винному маркеті та благодійних аукціонів, організатори перерахують на потреби проєкту НЕЗЛАМНІ – закупівля і виготовлення протезів для цивільних та військових, постраждалих від війни.

Місце проведення події – територія !FESTrepublic. Простір має безпечне укриття, куди можна швидко спуститись у разі повітряної тривоги.

Вхідний квиток – 100 грн.

Години роботи події:

Субота – 12:00-20:00 год.

Неділя – 12:00-20:00 год.

Подія на сайті lviv.travel: https://bit.ly/3sNMEe0

Подія у Facebook: https://bit.ly/3fmnNuK