Мешканці Сихова знову згадали про церковні дзвони о пів на сьому ранку

Поділитись

“Контент Медіа” вже згадував про скарги деяких мешканців Сихова на гучну недільну Службу Божу у Церкві зіслання святого Духа. Люди скаржилися, що священики виставляють динаміки назовні і вмикають їх на повну гучність, що заважає з самого ранку мешканцям навколишніх будинків.

Ще раз звернувся з такою проблемою на Гарячу лінію міста Львова у фейсбук Артем Коваленко, який вважає, що можна було б принаймні скрутити трохи звук гучномовців хоча б перед першою Службою Божою о 6.30 ранку.

“Прохання допомогти у вирішенні питання, яке турбує не тільки мене – Церква зіслання святого Духа УГКЦ, що знаходиться на вул Трильовського у вихідні і святкові дні включає аудіозапис дзвінниці на повну гучність о 6:30 ранку на 20 хвилин.

Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» забороняє гучний спів і галас, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів із 22:00 до 8:00 години на «захищених об’єктах»

Я нічого проти храму не маю, але чи можна не включати перед першою службою о 6:30 ранку (перед другою і третьою теж вмикають на 20 хв.) ці гучні дзвони або принаймі скрутити, щоб не заважало населенню. Навколо храму знаходиться багато багатоповерхівок в яких живуть маленькі діти!

Сподіваюсь на відповідне реагування Сихівської адміністрації !”

Такі вони, раннішні церковні дзвони.