Літні майданчики у Львові поза законом

Поділитись

Вже від завтра, 2-го листопада, літні майданчики у Львові будуть фактично поза законом.

Комунальне підприємство міста «Адміністративно-технічне управління» нагадує: період функціонування літніх майданчиків завершується 1 листопада. Власників відкритих майданчиків закликають демонтовувати об’єкти, адже після завершення сезону, вони визначаються як встановлені самовільно та підлягають примусовому демонтажу. Про це повідомили на сайті мерії.
За інформацією КП «Адміністративно-технічне управління», загалом по місту цьогоріч було видано 483 дозволи на розміщення відкритих літніх майданчиків. Найбільше – у Галицькому районі – 272 дозволи.

«Літній майданчик є сезонним об’єктом, який функціонує з 1 квітня до 1 листопада, а відтак має бути добровільно демонтований. Сьогодні наші інженери почали оглядати Галицький район, бо там є найбільше таких майданчиків. По інших районах також оглянуть та відстежать процеси демонтажу. Деякі підприємці вже розпочали добровільний демонтаж», – розповіли у відділі благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління».

Нагадаємо, порядок отримання дозволів на встановлення літніх майданчиків передбачений ухвалою Львівської міськради № 2452 від 05.03.2009. Демонтаж літніх майданчиків КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016р.