Бути переселенцем – не вирок, іграшки допоможуть

Сім’я переселенців з Донеччини, яка проживає у Новояворівську, пропонує іграшки ручної роботи. Вони мотивують і допомагають.

Дмитро Браславський, що проживає зараз у Новояворівську, переїхав із сім’єю з Донеччини. Він звернувся через соцмережі, щоб показати, які чудові іграшки виготовляють вже на новому місці проживання. Цей пост не прохання про допомогу, а радше про підтримку і віру в Перемогу. Адже іграшка це діти, а діти – це майбутнє мирної та вільної України.

“Ми родина переселенців із Донецької області та представляємо до уваги іграшки, які нам вдалося почати виготовляти вже на новому місці.

Ми хочемо продемонструвати всім, що бути переселенцем – це не вирок, а отже треба рухатись далі.

За цей час нам вдалося продати декілька іграшок та сподіваємось, що хтось зможе нас підтримати, оглянути асортимент, обрати щось собі або своїм друзям чи родичам на подарунок.

Всі іграшки ручної роботи. Прошу Вашої підтримки, якщо Вас зацікавить якийсь екземпляр, то стукайтесь в особисті повідомлення, одразу повідомлю, що на цих фото на весь наш асортимент. 10% від продажу направляємо до нашого збору на тепловізор, який дуже чекає Слов’янська ТрО.

Бажаю всім здоров’я, сил та головне перемоги ! Ми разом !

Окремо, прошу не сприймати це, як рекламу. Сподіваюсь на розуміння)))”.