Панчішна фабрика з Рубіжного відновилася у Львові з “нуля”

Поділитись

До Львова з Рубіжного, яке з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів 24 лютого почали обстрілювати, переїхала панчішна фабрика.

Історією відновлення підприємства у Львові під час війни поділилась комерційна директорка Рубіжанської панчішної мануфактури Ольга Ушакова. За її словами, ще до 24 лютого планували перевезти до Львова частину обладнання, але, на жаль. не встигли. Про історію релокації панчішної фабрики повідомляється на сайті мерії.

«Обстріли Рубіжного почались із першого дня – з 24 лютого. Тому ми у телефонному режимі вирішили зупинити виробництво, щоб не наражати людей на небезпеку, розповіла Ольга. – З того дня ми не були на виробництві. Думали, що воно якось стихне і ми зможемо забрати обладнання, вивезти його. Але, на жаль, нічого ми не забрали з Рубіжного. Вже у березні у виробництво були прильоти, влучання, пожежа. Другий поверх повністю зруйнували, а продукцію розграбували.

У Львові ми почали «з нуля». Найголовніше, що у нас збереглось, – частина команди, яка зараз тут відновлює виробництво», – розповідає Ольга.

До повномасштабного вторгнення росії на підприємстві у Рубіжному працювало 162 людини. Натомість до Львова переїхала лише частина робітників – 15 сімей.

У Львові працює головний партнер фабрики – Dodo Socks. Саме вони підтримали українського виробника у відновленні виробництва. Зараз фабрика шукає працівників в’язального цеху. Нове обладнання фабрика отримала на початку жовтня. Зараз встановлюють в’язальне обладнання.

До слова, місто тимчасово надало для працівників фабрики приміщення гуртожитку на Пулюя, 28. Тут зараз тривають ремонти, запрошують приєднуватися волонтерам. Локальний координатор – Роман Шп’єлик: +380989254626.