У Львові можна здати бляшанки для виготовлення окопних свічок

Нарешті чиновники Львова додумалися організувати контейнери для збору бляшанок для виготовлення окопних свічок. Комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» встановив контейнери для бляшанок, з який виготовлятимуть окопні свічки для наших військових. Про це повідомили на сайті міста.

Відповідні 10 резервуарів вже розмістили на контейнерних майданчиках у Личаківському районі.

На контейнерах, куди можна скидати бляшанки, встановлено відповідну позначку.

Таких спеціалізованих 10 резервуарів уже розміщені в Личаківському районі за адресами: вул. Барвінських, 16; Лисенка, 32; Мучна, 32; Юрія Руфа, 5 (колишня вул. Некрасова); Ніжинська, 9; Парфановичів, 3; Піскова, 17; Смольського, 7; Черемшини, 6 та Чернігівська, 7.

Окопні свічки роблять із бляшанок, картону й парафіну. Маленька окопна свічечка не боїться ні вітру, ні дощу-снігу. Добре сушить бліндажі, придатна для розведення вогнища, опалення невеликих приміщень чи для підігріву або приготування їжі, а то й просто, щоб зігріти долоні. Військові радо використовують цей засіб у повсякденні, тож й потреби чималі.

Не викидайте жерстяні бляшанки, а помийте їх, посушіть і приносьте їх на майданчики для збору ТПВ. Надалі їх передаватимуть волонтерам, які й виготовлятимуть з них окопні свічки для потреб ЗСУ.