У Криму загинула російська пропагандистка

Поділитись

Йдеться про Світлану Бабаєву, яка керувала підрозділом медіагрупи «Росія сьогодні» в окупованому Сімферополі , а раніше російським інтернет-виданням “«Газета.Ru». Про загибель російської пропагандистки повідомляють російські медіа, зокрема телеграм-канали.

Російська журналістка загинула сьогодні, у п’ятницю, 28 жовтня на навчально-тренувальному полігоні у Криму. Тут під час занять військово-спортивною стрільбою з нею стався нещасний випадок.

Бабаєва народилася 1972 року в Москві, закінчила юридичний факультет Московського державного університету. Працювала в газеті «Московські новини», потім у газеті «Известия». З 2004 до 2006 року вона керувала представництвом «РИА-Новости» у Великій Британії. Після цього пропагандистка працювала заступником головного редактора в газеті «Московські новини», потім шеф-редактором журналу «Профіль».

У 2008-2012 роках Бабаєва обіймала посаду шеф-редактора кореспондентського пункту «РИА-Новости» у США. Після цього вона рік була заступником керівника об’єднаної редакції «Московські новини». Вона також працювала у президентському та урядовому пулах.

З 2013 до 2016 року Бабаєва була головним редактором інтернет-видання «Газета.Ru». З грудня 2016 року вона була радником «Росії сьогодні», а з серпня 2019 року – головою регіонального підрозділу медіагрупи у Сімферополі в окупованому Криму.

У російських “тєлєгах” її називають “шальною кулею”, яка “рвалась на лєнточку”.

Що ж, Крим став для пропагандистки місцем останнього репортажу.