Що ви думаєте про громадський транспорт – опитування

Поділитись

Чиновники Львова просять мешканців міста висловитися про роботу громадського транспорту. Про це йдеться на сайті мерії.

В опитуванні щодо якості перевезень у громадському транспорті вже взяли участь 2,5 тис. мешканців Львівської громади. Однак, для повної вибірки і об’єктивних результатів, цього недостатньо. Організатори наголошують: опитування – анонімне, електронна адреса потрібна задля уникнення повторень та інших фальсифікацій. Дані будуть використані в узагальненому вигляді.

Взяти участь в опитуванні можна до 14 листопада включно.

Управління транспорту Львівської міської ради та КУ Інститут міста проводять опитування мешканців/-ок щодо якості перевезень у громадському транспорті Львова та міської територіальної громади. Відповіді слід надсилати до 14 листопада цього року включно. Результати опитування використають для вдосконалення роботи громадського транспорту та оптимізації маршрутної мережі Львова і міської територіальної громади.

«З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну значна частина галузей потрапили у кризу, і пасажирські перевезення – не виняток. Нині ми маємо високу вартість пального, нестачу водіїв автобусів, і загалом, брак коштів на належну роботу маршрутної мережі.

Все це призводить до погіршення якості перевезень і, як наслідок, до збільшення скарг мешканців. У таких умовах важливо визначити ключові виклики і зробити все можливе для стабілізації перевезень. Хочемо зосередитися на вирішенні найбільш болючих питань. Для цього ми проводимо опитування, щоб врахувати якомога ширшу громадську думку. Такі опитування проводять закордоном регулярно, вони дозволяють відслідковувати стан справ та показники якості у сфері пасажирських перевезень», – розповіли в управлінні транспорту ЛМР.

Анкета складається з 3-х блоків:

1. Загальні запитання.

2. Пересування на громадському транспорті.

3. Оцінювання якості перевезень.

Взяти участь в опитуванні можна тут.