В оновленій лікарні Львова за два місяці народилося 100 дітей

У Львові у відремонтованій дитячі лікарні на Пилипа Орлика за два неповних місяці осені народилося сто дітей – 51 дівчинка і 49 хлопчиків.

Соте немовля, яке з’явилося на світ у пологовому відділенні лікарні, – крихітка Соломійка, вагою 2 610 грамів. Вона стала четвертою дитиною у сім’ї. Пологи приймав акушер-гінеколог та завідувача відділення Вальдемар Надіжко.

Пологове відділення у лікарні святого Миколая – це ще один крок до комплексної допомоги мамам та діткам. Адже, маючи спеціалістів та всі можливості для лікування найскладніших патологій, лікарі можуть діагностувати їх ще під час вагітності і допомагати. Діток не треба транспортувати в інші заклади, як це було раніше – всю допомогу надають одразу на місці. Тут, зокрема, є дитяча нейрохірургія, кардіохірургія – тобто весь комплекс медичної допомоги, який може бути наданий новонародженій дитинці за потреби.

Загалом у відділенні є 10 післяпологових кімнат, 3 пологових зали і 2 операційні. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням.

«На жаль, є патології, при яких допомогу треба надати максимально швидко. І зараз це можна зробити у нас, не транспортуючи дитинку в інші заклади», – каже директор лікарні святого Миколая Іван Міськів. Також він наголошує, що кінцевою метою тут є розвиток хірургії плоду – коли певні патології немовляти можна відкоригувати в утробі матері.