Енергетики озвучили уточнені графіки відключень електрики

Поділитись

Сьогодн, 26-го жовтня, о 17:00 на сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua опубліковані уточнені та доповнені графіки аварійних відключень для мешканців Львівщини.

Енергетики просять вибачення за незручності, викликані тривалим доопрацюванням графіків, але цей час був необхідним для звірки даних — адже на Львівщині мільйон споживачів електроенергії. У той час електрика у Львові вимикається без попереджень.

Разом з тим енергетики радять ще раз пошукати себе у графіках після оновлення.

Як дізнатися про графіки аварійних відключень?

1⃣ Зайдіть на сторінку «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/

2⃣ Тут Ви побачите оперативну інформацію, тобто чи введені графіки аварійних відключень на цей час, а також години відключень для кожної групи споживачів.

Важливо! Вказаний час відключень може збільшуватись до однієї години, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергообєктів для проведення перемикань.

Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже їх може атакувати ворог. Це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

3⃣ Аби визначити, до якої групи у графіку належить Ваше помешкання, Ви можете:

Варіант 1. Завантажити і переглянути файли з переліком населених пунктів та вулиць, які віднесені до 1, 2, 3 та 4 групи відповідно.

Варіант 2. Вже найближчим часом запрацює форма пошуку групи за адресою, для цього треба буде натиснути кнопку «Дізнатися», а далі ввести населений пункт, вулицю та номер будинку.

Різні частини довгих магістральних вулиць можуть потрапляти у різні групи відключень. У такому випадку перевірити свою приналежність до певної групи можна за часом фактичного відключення або за повідомленням у чат-ботах у Viber і Telegram.

Чи будуть відключення кожного дня ?

Це невідомо. Адже графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіків заздалегідь практично неможливо.

Але у вказані для Вашої групи години потрібно бути готовим до того, що електроенергія може зникнути.

Як ще інформуватимуть мешканців про відключення?

Повідомлення про відключення надсилають користувачам чат-ботів «Львівобленерго» у Viber і Telegram у час вимкнення.

Окрім цього, компанія готує інформацію-роз’яснення для територіальних громад Львівщини, яку незабаром буде розіслано на електронні адреси ОТГ.