Біля Органного залу у Львові таки знайшли людські кістки

Поділитись

Чиновники міста Львова підтвердили інформацію про те, що біля органного залу у Львові (костел Марії Магдалини) під час облаштування громадського простору і ремонту підпірної стіни (на вулицю Степана Бандери) знайшли людські кістки. Про виявлення людських решток під час реконструкції стіни “Контент Медіа” писав кілька днів тому.

Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, під час проведення ремонтних робіт з демонтажу аварійної стінки і облаштування схилу біля Органного залу було виявлено, ймовірно, людські кістки. Відтак підприємство залучає до роботи археологів, які супроводжуватимуть проєкт до завершення земляних робіт.
Рятувальна археологічна служба, з якому комунальники уклали договір про супровід проєкту, забрала всі ці елементи на дослідження. Роботи тимчасово призупинено.

Поки що тут проведено роботи з підведення водопроводу, проведена каналізація, підготовлені системи для влаштування ливневої каналізації, провели демонтаж первинної підпірної стінки, адже тут є дві стінки: перша – зовнішня, блокова, і друга – монолітна. йде підготовка до облаштування дорожнього покриття та схилу.

До кінця року комунальники планують завершити усі роботи.