Безкоштовна парковка у центрі Львова – реальність ?

Поділитись

Припаркувати автомобіль у центрі Львова можна хіба вдосвіта. Вже після 8-ї ранку навіть на платних парковках може не бути місця.

Однак є у Львові ще місця, де парковка у самісінькому центрі – безкоштовна ! Принаймні відповідні знаки зауважив користувач соцмереж Mykola Kit. Йдеться про кілька паркомісць навпроти етнографічного музею, що на проспекті Свободи, 13 і що межує із Гарнд готелем. Автор посту зауважив, що тут є відповідний знак, який дозволяє паркуватися безкоштовно вздовж дороги, але аж ніяк не впоперек з виїздом на тротуар, що здебільшого і роблять водії.

Окрім того водії ці знову ж таки здебільшого клієнти готелю, які належать відомому бізнесмену Григорію Козловському.

Працівники готелю часто ставлять на безкоштовні паркомісця фірмові металеві фішки, які начебто символізують, що це паркувальні місця саме готелю.

“Прошу вилучити незаконну металеву огорожу з паркомісць (а не просто відсунути для фото) і встановити обмежувачі від заїзду автомобілями на тротуар !

Також прошу повідомити інспекторів з паркування. Водії залишають авто з порушенням вимог знаку про спосіб паркування та вимоги розмітки !

Наперед вдячний !”

Бачимо на фото, що й автомобіль поліції припаркований з порушенням. Втім, як відповіли у групі Гаряча лінія міста Львова у соцмережі,

Адміністратор 1580_Львів

“Mykola Kit, скерували Ваше звернення в Галицьку РА та Управління безпеки міста ЛМР, про результат повідомимо”.

Тут напрошується або встановити платну парковку за таке “жирне” місце у центрі Львова, або ж штрафувати автомобілі, які паркуються з порушенням. Ну і питання готельних фішок вже на розсуд і на совісті інспекторів з паркування.