У Львові запрошують на концерти без світла

Поділитись

Львівський будинок органної і камерної музики переходить на новий, енергоефективний рівень. До кінця жовтня усі події концертного залу проводитимуть з використання мінімальної кількості електроенергії на сцені та в залі. Про це повідомляють на сайті мерії.

12-го жовтня після ракетної атаки російських окупантів на Львів у місті зникла електрика. Музиканти скористалися ліхтариками, щоб продовжити концерт.

Після цього адміністрація концертного залу прийняла рішення проводити концерти «без світла», першим з яких став концерт органіста Сергія Павліва «Музика Баха».

«Зараз  економія електроенергії в Україні набуває особливої актуальності, тому Львівський органний зал вирішив показати приклад громадських заходів в режимі енергозбереження. Для того, щоб відбувся концерт класичної музики, достатньо дуже малої кількості ресурсів насправді. До кінця жовтня будемо працювати в такому режимі: приглушене світло і максимально концентрована атмосфера», — розповів співдиректор органного залу Тарас Демко. З детальним розкладом подій можна ознайомитись на сайті Органного залу.