Львів прощається з воїном з Житомира

Сьогодні, 25-го жовтня, Львів проводжає в останню путь захисника України Дмитра Кучинського. Герой загинув у бою з російськими окупантами. Чин похорону розпочався об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка Героя

Завантажити фото

Дмитро Кучинський (10.04.1972-22.10.2022). Уродженець міста Житомир.

Навчався у Загальноосвітній школі I-III ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського. Закінчив колишнє Сумське вище артилерійське командне училище.

Під час навчання здобув звання «лейтенант». Із 1994 року проходив військову службу у лавах сучасної 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України у Львівській області.

Внаслідок передислокації військової частини у 2003 році разом із сім’єю перебрався до Львова. За час проходження військової служби отримав звання «підполковник» та став командиром самохідно-артилерійського дивізіону, яким керував із початком Антитерористичної операції на сході України.

У 2019 році вийшов на пенсію. У перший день повномасштабного вторгнення повернувся до складу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Дмитра Кучинського залишилися дружина, двоє синів, мати та брат.