Дружина загиблого львівського медика “відпустила” свого коханого

“Контент Медіа” писав про львівського вчителя, який служив у Збройних силах України і був медиком на передовій. Вчитель початкових класів ліцею “Просвіта” Олександр Коберник загинув у війні з окупантами.

Його дружина Олена Коберник попрощалася зі своїм чоловіком, написавши тужливий пост у соцмережі.

“Це останній лист мого чоловіка до мене, написаний ним 19 жовтня 2022 р. за день до його смерті, яка сталася в результаті прямого попадання від пострілу танка:

Привіт, Сонечко! Щойно була можливість вийти в зону, звідки міг Тобі написати. Дякую Богові за життя, за Тебе і наших дітей. У нас увесь цей час було дуже важко. Вели бої. Позиції нашої роти були під постійними артобстрілами, мінами, танками та й з усього, з чого можна. Навіть раз літаками пройшлися. Наша позиція виявилася найскладнішою на тій ділянці. У суботу й неділю ми думали, що вже буде кінець нам. Але, дяка Богові, Він почув і зберіг нас! На позиціях нашої роти не було загиблих. Тільки поранені та контужені. У самого декілька днів проблеми зі слухом. А так все добре. Люблю Тебе сильно і скучаю! Обійми міцно дітей. Люблю їх.

21.10.2022 р. м.Львів

Олена Коберник додала до цього листа свій вірш:

Моє серце зігріте твоєю любов’ю.

В ньому все ще твоя доброта.

Завжди разом ішли ми з тобою,

А тепер іду шляхом сама!

Та тебе, мій коханий, зустріну

Знов в обіймах Ісуса Христа !

Як ти свою покинеш могилу,

Коли голос почуєш Христа !

І тоді вже розлуки не буде !

Буде вічна прекрасна весна !

З нами Бог ! Жити вічно ми будем –

Бо в Ісусі є вічне життя !

Всі печалі та горе забудем.

І любові не буде кінця!

Бога славити вічно ми будем!

Смерть Його дарувала життя !

Відомо також, що Олександр Коберник, якого надзвичайно сильно любили його учні, був також пастором Церкви Адвентистів сьомого дня.