Львівські учні розкажуть чиновникам як облаштувати укриття

Поділитись

На 242 дні війни львівська влада вирішила запитати в учнів шкіл як краще і безпечно облаштувати укриття. Про це повідомили на сайті мерії.

У Львівській громаді стартував конкурс «Безпечна школа». Учнів шкіл, які вже не одну годину упродовж повномасштабної війни росії проти України провели у підвалах, запрошують долучитися та запропонувати свої ідеї як облаштувати шкільні укриття.

Для участі у конкурсі необхідно зібрати команду учнів, розробити ідею проєкту та надіслати заявку. Про це розповів начальник управління освіти міста Андрій Закалюк.

«Діти мають запропонувати найкращі ідеї як облаштувати шкільні укриття. А ми знайдемо можливість профінансувати і реалізувати цей проєкт», – зазначив Андрій Закалюк.

Дивно, що досі у Львові не знайшлося проєктантів, які б запропонували архітектурні рішення з облаштування шкільних укриттів.

За результатами першого етапу журі визначить ТОП-10 проєктів. Для вдосконалення своїх проєктів автори пройдуть навчальні тренінги від Української академії лідерства. Переможцями стануть три команди. Вони отримають фінансування із міського бюджету для реалізації своїх ідей.

Форма реєстрації на участь у конкурсі – за посиланням: https://forms.gle/Byw8WrEL93mWx8eB9.  Заявку слід надіслати до 11 листопада цього року.