Росії не вистачає не тільки мобілізованих, а й танків

Поділитись

Таке твердження робить видання “Главком” з посиланням на військового журналіста Юрія Бутусова.

Журналіст стверджує, що росія вже перекидає на війну в Україні відремонтовані танки Т-62М, що були вироблені ще у 60-их роках минулого століття.

Росіяни перекидають на фронт в Україну ешелон танків Т-62М, вироблених у 60-х роках та відновлених на 103-му бронетанковому ремонтному заводі.

Чимало з тих танків вже побували в Україні і окупантам їх вдалося відремонтувати.

За інформацією Бутусова, Росія не встигає відновлювати втрати у танках. Отримують танки з Біларусі, танки Т-72 та Т-80 з баз зберігання, відновлених на заводах, в три зміни роблять нові танки Т-72Б3М, Т-90М, Т-80БВМ, але й цього замало, тому масові поставки Т-62 є дуже важливі для росіян. На стратегічному херсонському напрямку під час наступу ЗСУ у вересні росіяни втратили цілий батальйон Т-62М, знищено та захоплено ЗСУ близько 30 таких танків.

«Цікаво, що херсонські Т-62 були з «мангалами», тобто решітками від ударів ПТРК та БПЛА. Тут вже час не витрачають, відправили так, без решіток», – пише Юрій Бутусов.

Окупанти збирають усі сили щоб переломити хід війни. Вони максимально насичують бойовою технікою армію. Ворог зберігає перевагу у бронетехниці, як у всіх інших видах важкого озброєння.