У Львові на Стрийській виділили смугу для повороту і перенесли перехід

Поділитись

На вулиці Стрийській у Львові змінили схему організації дорожнього руху та облаштували новий пішохідний перехід.

Про це досить таки практичне рішення затвердили напередодні на міській комісії з безпеки дорожнього руху, повідомляється на сайті мерії.

На перехресті з вулицею Сахарова змінено організацію руху для збільшення пропускної здатності – тут у напрямку до центру міста створили додаткову смугу для лівого повороту. А новий пішохідний перехід облаштували далі від перехрестя з вулицею Героїв Майдану. Раніше перехід був одразу майже на повороті. Тепер його ліквідували через недостатню оглядовість і з міркувань безпеки. Перехід перенесли далі по Стрийській і навпроти нього зробили вхід у парк.

Як розповів в. о. начальника управління вуличної інфраструктури Павло Сирватка, на вулиці Стрийській під час планового ремонту покриття за допомогою розмітки облаштували додаткову смугу лівого повороту на вулицю Сахарова.

«Додаткову смугу не будували, вона облаштована при плановому нанесенні розмітки і за мінімальних затрат. Такий перерозподіл цього простору полегшить поїздки тим водіям, які у пікові години їдуть в напрямку до центру міста», – зазначив Павло Сирватка.