“Тарілка” збирає на тачку

Поділитись

ГО «Тарілка» перший продовольчий банк в Україні, який з 2019 року працює у Львові, збирає пожертви на новий автомобіль.

Справа в тому, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 ми віддали наш тарілкомобіль у користування 80 окремій десантно-штурмовій бригаді Львова, щоб закрити їхню термінову потребу у транспортному засобі.

У співпраці з магазинами та виробниками продуктів харчування, ми формуємо набори, до яких в т.ч. входять продукти на межі терміну придатності, і безоплатно передаємо їх тим, потребуючим. Таким чином ми допомагаємо соціально незахищеним верствам населення і зменшуємо кількість органічних відходів.

 

Ми почали збирати допомогу і надсилати її мешканцям міст, які найбільше постраждали від бомбардувань. Також надаємо допомогу нашим військовим на Сході та Півдні України. Але нам потрібно відновлювати роботу нашої організації саме як продовольчого банку. 

Сьогодні у Львові потреба у допомозі зростає щодня, зокрема у зв’язку з кількістю внутрішньо переміщених осіб. Зараз у нашій базі потребуючих зареєстровано вже понад 4000 осіб. Тож сьогодні ми потребуємо тарілкомобіль, котрий допоможе обробляти ці запити на регулярній основі. 

Цілі проекту:

  1. Збільшити кількість продуктів для формування наборів; 
  2. Створити можливість допомагати більшій кількості потребуючим;
  3. Забезпечити стабільну співпрацю з мережами супермаркетів, забираючи продукти. 

Які очікуємо результати:

  1. Тарілкомобіль щодня збирає продукти від 30+ магазинів-партнерів 
  2. 30+ потребуючих отримують щодня продуктові набори 
  3. Щодня ми мінімізуємо 15+ кг харчових відходів  

Закликаємо небайдужих підтримати перший продовольчий банк в Україні “Тарілка” у придбанні авто, яке критично необхідне для повноцінного функціонування та щоденної допомоги потребуючим! Загальна сума потреби 550 000 грн.